Blog

VLÁČNÁ JABLEČNÁ BUCHTA

NÁROČNOST : ⭐ ⭐🥔🥔🥔    

ČAS PŘÍPRAVY + PE­ČENÍ : 45 minut 

AUTOR RECEPTU : Adriana Řezáková  IG: adriana.rezakova

NUTRIČNÍ HODNOTY NA JEDEN KS : 24 g S / 6 g T / 6 g B / 178 kcal  ( 10 ks )

pokračovat ve čtení

NEPEČENÉ ČOKO KOŠÍČKY

NÁROČNOST : ⭐⭐🥔🥔🥔           

ČAS PŘÍPRAVY : 40 minut ( 7 ks košíčků ) 

AUTOR RECEPTU : Adriana Řezáková  IG: adriana.rezakova

NUTRIČNÍ HODNOTY NA JEDEN KS : 16 g S / 15 g T / 13 g B 

pokračovat ve čtení

ARAŠÍDOVÁ BUCHTA

Jednoduchá arašídová buchta od blogerky Adriany adriana.rezakova Připrava vám zabere pár chvilek, ale ten výsledek stojí opravdu za to :) Ideální pro ty, kteří nemusí až tak moc sladké buchty !

pokračovat ve čtení

BOUNTY

Tyčinku bounty jsem miloval v dětství. Teď ale hledám zdravější alternativu ! Vyzkoušej recept od blogerky Lucie IG: forkassion

pokračovat ve čtení

ZDRAVÉ RYBÍ PRSTY

Tyto rybí prsty jsou rozhodně zdravější, než ty co si koupíte v obchodě. Navíc jsou nesmažené a skvěle chutnají. Recept nám poskytla blogerka Míša IG: m_mishaenergy

pokračovat ve čtení

PopTarts

PopTarts milujem! Vždy si ho nechávam posielať od mojej sestry, ktorá je v Amerike. A práve pre to ma napadlo, že si spravim domáce a zdravé. Takže pokým ho milujete tak ako ja, alebo som Vám nahnala chúťky tak neváhajte a pripravte si ho. Nech sa páči :)

pokračovat ve čtení

Mikovi „Deluxe lívance“

V poslední době mi spousta lidí říká, že přichází o inspiraci co a jak si připravit do svého denního jídelníčku. Tak, aby bylo jídlo kvalitní, obsahovalo makra v rozumných, pro jedince vyhovujících poměrech a taky v neposlední řadě chutnalo. Tak mě napadlo, že do pár řádků LIFELIKE blogu nadhodím i něco ze své chlapské kuchyně. ;-) Dnes tedy připravuji lívance.

pokračovat ve čtení

Kávový Cheesecake

Milujete kombinaci kávy a zákusku? Tak tu máme právě něco pro Vás! Vyzkoušejte recept na vynikající kávový Cheesecake a Vaše chuťové buňky budou uspokojeny!

pokračovat ve čtení

Domácí MUSLI TYČINKY

Recept na domácí musli tyčinky od Nikol Raszykové ..... udělejte si do práce, na cestu , na výlet zdravější variantu tyčinek a máte tak sami přehled, co do nich dáváte. Žádná sladidla, chemie a zbytečnosti, které tam nemají co dělat !

pokračovat ve čtení

Dlouhodobost jako cíl !

Úvodem našeho lednového příspěvku bych Vás všechny rád přivítal v roce 2017! Mnoho z nás si do nového roku přeje spousty věcí a myšlenek pro realizaci. Jak přátelům, okolí, tak i splnit sami sobě. Přání, cíle, předsevzetí či dokonce motivační sázky.

pokračovat ve čtení

Mandle a jejich benefity

Proč jíst mandle a co nám to přinese užitečného ?!
Jedna hrst mandlí vážící necelých 30 gramů (což je doporučená denní dávka mandlí, kterou bychom měli sníst), obsahuje až 20 různých flavonoidů, tedy látek, které pomáhají před rozvojem nemocí srdce a cév.

pokračovat ve čtení