Summer strawberry & white chocolate

Letní limitovaná edice oříškového krému s jahodovou příchutí

Velikost: 300g
Dostupnost: skladem
Cena s DPH: 199 
Množství:
+ -
Summer strawberry & white chocolate

LIFELIKE SUMMER STRAWBERRY & WHITE CHOCOLATE

Oříškový krém s jahodovou příchutí obsahuje loupané mandle. Obsahují vápník velmi důležitý pro naše kosti, stejně tak i vlákninu a jsou bohaté na vitamín E, který působí na vzhled a zdraví pokožky. Obsahují antioxidanty, které působí protizánětlivě, a také hořčík, který je pro tělo nesmírně důležitý zejména pro nervovou soustavu, imunitní systém a zdravé kosti a zuby.

Kokos se využívá při léčení nervových nemocí, ztrátách paměti, pleťových chorobách a vadách plic. Je vhodným přípravkem proti bolestem pohybového aparátu způsobeným přetěžováním nebo zvýšeným svalovým napětím. Obsahuje proteiny, karbohydráty, nasycené tuky, vápník, křemík, fosfor, hořčík, chlór, draslík, síru, vitamíny B1, B2, B3, B6 a C.

Lyofilizované jahody (sušené mrazem) mají zachovanou barvu, tvar i chuť čerstvých jahod, bez jakýchkoliv přidaných stabilizačních látek nebo dochucovadel, k lyofilizaci jsou vybrané vždy jen ty dozrálé čerstvé plody. Jsou bohaté na antioxidační látky neutralizující škodlivé účinky volných radikálů.

Bílá čokoláda obsahuje kakaové máslo bohaté na přírodní tuky a vitamin E.

Kešu oříšky jsou ideálním doplňkem pro všechny věkové kategorie. Jejich zdravotní benefity jsou rozsáhlé a chuť příjemně návyková. Mezi nejhojněji zastoupené minerální látky patří hořčík, vápník a draslík. Pozitivní je i velmi nízký obsah sodíku. Skvělá kombinace mající kladný dopad na organismus.

Nutriční hodnoty na 100g :

Energie: 2472 Kj/591 kcal
Bílkoviny : 11,3 g
Sacharidy/cukry: 27,4 g / 15,9 g
Tuky/ nasycené: 48,4 g / 27,7 g
Vláknina: 11,5 g
Sůl: <0,5 g

Složení:

Kokos, loupané mandle, kešu, bílá čokoláda (kakaové máslo,cukr,sušené mléko,sojový lecitin), lyofilizované ja­hody